Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

Zotya32 Előzmény: #417589

Rice (odaát) újra poziban? 300-ra várja, meg nyereség, stb.

Nem tudom hol él, de a neo "vesztesége" előre eltervezett volt. Ebből is látszik, hogy átjátszották a rádiós frekit egy új érdekkörnek az eco-t felhasználva. Vszínű, (ahogy írta oldrider) hogy B.Cs likvidálása nem is hozott igazából nekik veszteséget, kilopták a rádiókból előre a pénzt :))

kíváncsi lennék, hogy 2-3 év múlva vajon mennyi lesz a nyeresége az FM1 zrt-nek... :)