Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

Lew82 Előzmény: #419156

bátorkodok megkérdezni, hogy ez téged miért érdekel ennyire??? nem eladtál mindent 40-nél??? papír nélkül lehúzó szövegeket írni nem szép dolog, vagy rosszúl látom, javíts ki?