Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

kosami

"Nyilvánvaló", hogy politikai befolyás alatt született döntés a Sláger Rádió és a Danubius Rádió frekvenciáinak elvételéről - írta kiszivárgott jelentéseiben az USA budapesti nagykövetsége. A WikiLeaks-akták szerint az amerikai diplomaták rendszeresen Bajnai Gordon miniszterelnök szemére hányták a 2009-es rádiótendert, de a kormányfő is a munkájára mért csapásnak tartotta az ügyet. Bajnai azt állította, hogy "nincs hatalma" a politikusok felett, ezért nem tudta megakadályozni a visszaéléseket.

http://www.origo.hu/itthon/20110903-wikileaks-parlamenti-korrupciot-latott-az-usa-a-slager-radio-kisakkozasaban.html