Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában

zeeh_ Előzmény: #419162

Csak nem egy bennfenteshez van szerencsénk, hogy ennyire véded őket? Senki más nem nyomja a feldumát odaát rajtad és az örök optimista felbeszélő rizsszemen kívül.

Zotya, ezek szerintem már saját maguk sem tudják, hogy mit csinálnak/kavarnak és miért.