Re: Parlamenti korrupciót látott az USA a Sláger Rádió kisakkozásában
zeeh_ Előzmény: #419162Csak nem egy bennfenteshez van szerencsénk, hogy ennyire véded őket? Senki más nem nyomja a feldumát odaát rajtad és az örök optimista felbeszélő rizsszemen kívül.
Zotya, ezek szerintem már saját maguk sem tudják, hogy mit csinálnak/kavarnak és miért.