Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #694298

Én is sokszor járok az Erste bankban.....tényleg alulképzettek az alkalmazottak...

és sokszor óraszám kell állni a kaszánál befizetéshez.

rakhatnának ki már nálunk is automatákat....miért kell egy ember arra hogy valaki pénzt felvegye, és berakja a számlámra ?

no mindegy...

Az előbb szépen ki akartak ugratni a shortokból..USA emelkedést produkált megint...

de nem hagyom magam..sejtettem hogy csak a beetetés folyik.