Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #694298Én is sokszor járok az Erste bankban.....tényleg alulképzettek az alkalmazottak...
és sokszor óraszám kell állni a kaszánál befizetéshez.
rakhatnának ki már nálunk is automatákat....miért kell egy ember arra hogy valaki pénzt felvegye, és berakja a számlámra ?
no mindegy...
Az előbb szépen ki akartak ugratni a shortokból..USA emelkedést produkált megint...
de nem hagyom magam..sejtettem hogy csak a beetetés folyik.