Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #694288

nekem két nagy butára jutott sok szép nyerő certikben..

erste sztem kivonul..kövér buktája volt..szerintem egy sz@r cég..

A brokerem jó fej..de a kereskedési rendszer szörnyű..ha bemész egy bankba ülnek mint a hüje..lassúak..alacsonyan képzettek a banki dolgozók..nem egyszer volt leültem..már nézett mit akar az a bjuzi ügyfél..mondom mit akarok..már közben ingatja a fejét..mondom korán kezdi a fejrázást még el sem mondtam a lényeget..mondja nem lehet..mondom lehet.. mondja nem..akkor megemeltem hangom és mondom akkor kérjen telefonos segítséget hívja ide kisfőnökét vagy valami..persze kiderült lehet..nem azt mondja bocs én még nem csináltam..hanem még duzzog is..anyád..és ez nem egyszer...egyszer a biztonsági őr is beleszól nem lehet..:DD na akkor eldurrant agyam..mondtam maradjon kaptafánál és nyitogassa bőszen az ajtót ne a nagyok dolgával törődjön...stb stb.