Re: nincs cím
Borska Előzmény: #694681én tartom a shortokat, eddig valóban a lefelé az irány, és elkezdtem a s&p-re is rányitogatni.....
labilis a kinti piac, sok a negatív hatás, amit eddig mind mind lesöpörtek, félő hogy hatványozva fog visszaköszönni