Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #694681

én tartom a shortokat, eddig valóban a lefelé az irány, és elkezdtem a s&p-re is rányitogatni.....

labilis a kinti piac, sok a negatív hatás, amit eddig mind mind lesöpörtek, félő hogy hatványozva fog visszaköszönni