Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #694382

szépen esegetünk tovább...

én ráadtam mg reggel...

ti hogy álltok ?

azon gondolkozom hogy mikor kell majd zárni, hol lesz az alja ?