Re: nincs cím 2014. március 10. 14:36 BudFox Előzmény: #694382 szépen esegetünk tovább... én ráadtam mg reggel... ti hogy álltok ? azon gondolkozom hogy mikor kell majd zárni, hol lesz az alja ?