Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #694375Háhá...tudtam hogy ez lesz.....ki akarták még pénteken ugratni az embereket a shortból.......de minket rutinos öreg rókákat már nem tudtak :DD
SP megy is már lefele minuszba....fél százalékot esett 1 óra alatt..