Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #694375

Háhá...tudtam hogy ez lesz.....ki akarták még pénteken ugratni az embereket a shortból.......de minket rutinos öreg rókákat már nem tudtak :DD

SP megy is már lefele minuszba....fél százalékot esett 1 óra alatt..