Hozzászólás
Borskajogos, problémák adódhatnak, azonban egy fizetős szolgáltatásnál legyen "B" terv
a mai certfikát akciójukkal eddig kb 30-40ezer forintnyi összeget húztak ki tőlem, pedig én nem is nagy tételekben kereskedek.......
ha lenne vér a pucájukban nem kérnének pézt erre az egész félévre ezért a fos szolgáltatásért, és köszönő leveleket irogatnának mindenkinek aki marad náluk, én erősen gondolkodok a váltáson