Re: T-Mobile US 2014. szeptember 10. 14:51 Ddavid Előzmény: #708905 Van Ő lelkesedik érte... Engem nem érdekelnek ezek, de amikor sima C&A meg H&M áron mennek a minőségibb cuccok az elgondolkodtató. Tervezel menni USÁ-ba?