Re: T-Mobile US
Janicroft Előzmény: #708799Na de jó, van egy sorstárs! Ezt a cikket olvastam ma, úgy tűnik a Dish is érdeklődik a TMUS után, nem csak az Iliad:
Egyébként McDonalds-ból is bevásároltam picit, 92,28-on. Arra számítok hogy a 200 naposról pattanni fog és megindul 100 fölé (onnan meg 110-re). Vélemény?