Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: T-Mobile US

Janicroft Előzmény: #708829

Akkor együtt sírunk, együtt nevetünk! ;-)

Közben Apple-t figyelgetem, vettem ma még egy kicsit 99 dolláron, onann felment 103-ra, gondoltam dobom is azonnal ezt a kis spekulatív pakkot, de időközben lenyomták 97,9 környékére. Sebaj, nagyon jó bejelentések voltak (új iPhone-ok, apple Watch, apple Pay), szépen fog keresni megint az Apple, szóval tartom az egész pakkot.