Re: T-Mobile US
Janicroft Előzmény: #708829Akkor együtt sírunk, együtt nevetünk! ;-)
Közben Apple-t figyelgetem, vettem ma még egy kicsit 99 dolláron, onann felment 103-ra, gondoltam dobom is azonnal ezt a kis spekulatív pakkot, de időközben lenyomták 97,9 környékére. Sebaj, nagyon jó bejelentések voltak (új iPhone-ok, apple Watch, apple Pay), szépen fog keresni megint az Apple, szóval tartom az egész pakkot.