Re: T-Mobile US 2014. szeptember 10. 12:16 Bendeguz Előzmény: #708878 Ki az a gazdag hülye aki Mo-on vesz almas cuccot? :))) usaban fogom megvenni ha mar arra jarok vegre egyszer