T-Mobile US
JanicroftSzerintetek lesz valami végre ennek a felvásárlásból? Én mindenesetre vettem néhány darabot 30,8 dolláron, ennél a legutóbb visszautasított ajánlat (33 dollár) is magasabb, és ha lehet hinni a híreknek akkor a DT eladná 35-40 dollár között a céget:
https://www.youtube.com/watch?v=VME9OgfbYvg&list=UU1FOoXkX8PP2J2TwC6MuK5Q