Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: T-Mobile US

Janicroft Előzmény: #708859

Hát nem tudom, egyrészt nagyon tetszik, szép, dizájnos, használhatónak tűnik, de számomra egy okosóra felesleges. Mi az a plusz ami miatt felvenném ezt és itthon hagynám a szép órámat, nem tudom. Ki kellene próbálni, rá kellene érezni kicsit. A 350 dollár az induló ára lesz, mire ideér hozzánk, lesz 130.000 forint is, ennyiért meg nem fogom megvenni, (pedig nagy apple **** vagyok :D) mert nincs rá szükségem, legalábbis még most úgy gondolom.