Nem használnám gyakran, mert mostanság kiülés van, de nagyobb tételnél amikor a pozid feleznéd és LIFO szerint akarod eladni, mert a másik vételed 7%-al lejebb van akkor már lenne értelme...
Nem használnám gyakran, mert mostanság kiülés van, de nagyobb tételnél amikor a pozid feleznéd és LIFO szerint akarod eladni, mert a másik vételed 7%-al lejebb van akkor már lenne értelme...
Azt azért Randommal nem árt tisztázni, hogy a készletezés beállítására van-e lehetőség külföldi kereskedés esetén. Múltkor SCTY felét el akartam adni, hogy majd visszaveszem, de csak az alapértelmezett FIFO volt nekem meg LIFO kellett volna... :\
jaja, vágom én :) kénytelen leszek visszaváltani, mert otthagyom a kbc-t a pitsába
Azt ne felejtsd el, h a dollaron nem nyertel semmit, es nem is fogsz, csak amikor visszavaltod huf-ra, (ha egyaltalan tervezed)
ja, es grat az LCI-hez ))
(Es az elso kotesedhez aprilis ota) :))
"nem az az egyetlen fajtája a korrupciónak, ha valaki besétál nokiás dobozzal egy potentáthoz, hanem korrupció minden olyan eset, ahol a közhatalomból magánhaszon lesz – és ha így van, akkor ez bizony velejéig korrupt szisztéma, hiszen a személyre szabott törvényektől (lex CIG, lex CBA stb.) a trafik- és földügyekig, a kegyencekkel végtelenül felduzzasztott kormányapparátustól a stadionüzletig (és benne az Orbán-porta szomszédságában épült Makovecz-arénáig) szinte minden vitatott döntés értelmezhető úgy, hogy a kormányon lévők a közjó szolgálata helyett magánvagyonok hizlalására használják a közhatalmat."
41en réstöltés várhatja, én épp most vennék bele, mert kitört
a GAP végre kilőtt. Nyomnátok rá egy TA-t, hogy hol vannak a kiszállási pontok?
Nem is ertem miert nyulkaltok pestises ruszki mutyi haverkapitalista cegekhez
Gazpromot jól beverték és nincs stop lehetőség sem. Kicsit elnéztem most visszanézve a támaszon átment és most már alig tudja valami megállítani :S :S :
WTF mi történt?
néztem már. belezavarodtam hogy mennyi a virtuális meg a valós hozam :D
Majd nézz rá a szokásos helyre leírtam a tavalyi tapasztalatom. -_-
helyes. én ma meg holnap nem kereskedek, sokszor estem már abba a hiába, hogy felbuzdulva a sikeren hülyeséget vettem...
Nem nem és a SCTY-t sem végül, mert lesz még itt feljebb. ;)
LCI 45,9 körül lehet újra érdekes, 50 napos átlag és korábbi csúcs miatti támasz
köszi a véleményt!