Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #713723avh csunya, de nem tudom, mit tennek vele
mux halott, 1,8-as limittel adnäm el
teslät 236-on vettem ma vissza, de bänom, h. nem volt vér a pucämban 230-as limithez, nem gondoltam aftert lätva, h. ma meg annyiert is lehet kapni...