Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #713723

avh csunya, de nem tudom, mit tennek vele

mux halott, 1,8-as limittel adnäm el

teslät 236-on vettem ma vissza, de bänom, h. nem volt vér a pucämban 230-as limithez, nem gondoltam aftert lätva, h. ma meg annyiert is lehet kapni...