Re: nincs cím
Ddavid Előzmény: #713981Azt azért Randommal nem árt tisztázni, hogy a készletezés beállítására van-e lehetőség külföldi kereskedés esetén. Múltkor SCTY felét el akartam adni, hogy majd visszaveszem, de csak az alapértelmezett FIFO volt nekem meg LIFO kellett volna... :\