Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #713716

A 10 perces charton kicentiztem technikai eszközökkel. volt benne napon belül egy ék és a csúcsában adtam el :)

TSLA nyitva van 226-ról március óta, +5%-ban vagyunk zárás után!

AVH a dolláron nyerttel együtt most van nullán -15%-os árfolyamon, lehet dobom... Vélemény?

MUX meg technikailag nullára van gyilkolva, megvárom a pattanást, lesz ami lesz.

Sorolhatnátok, hogy miben lehet most sztori, fordulat, vagy 10% szabály.