Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #713701

Azt ne felejtsd el, h a dollaron nem nyertel semmit, es nem is fogsz, csak amikor visszavaltod huf-ra, (ha egyaltalan tervezed)

ja, es grat az LCI-hez ))

(Es az elso kotesedhez aprilis ota) :))