Re: nincs cím 2014. november 9. 11:14 Fornit Előzmény: #713701 Azt ne felejtsd el, h a dollaron nem nyertel semmit, es nem is fogsz, csak amikor visszavaltod huf-ra, (ha egyaltalan tervezed) ja, es grat az LCI-hez )) (Es az elso kotesedhez aprilis ota) :))