Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #713803

Gazpromot jól beverték és nincs stop lehetőség sem. Kicsit elnéztem most visszanézve a támaszon átment és most már alig tudja valami megállítani :S :S :

WTF mi történt?