Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #657766

annak a cikknek semmi köze Hathorhoz. Speki vétel volt, amit bárki megtehetett egész héten. nem is 90-nél vette, hanem még amikor elindult 100 fölé, 111-ig... szóval akár még bukóban is ülhet ma a 98-as záróval...

vannak bátrak, akik mernek játszani a tűzzel...