Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

hosszhuszár

Ennyi irígy embert még nem hordott a hátán egyik topik sem, na, jó, talán a keg...

Miért kell, nem értem, megjátszotta, bejött, Harthor a bennfentes, hagyjuk már, ismeritek ti?

Komolyan veszi amit csinál, eljár közgyűlésekre, amire Ti nem veszitek a fáradságot, olvas, chartot elemez, ( megjegyzem, ebben megszállott) összerakja a puzlet, és megjátssza, amit kisakkozott...ráadásul be is írja ide, ha valaki utána akar menni, mehet...

Hagyjátok Őt, túlmisztifikáljátok.....