Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

stock33 Előzmény: #657783

nincs nekem semmi bajom azzal, ha valaki lottót játszik, az Ő pénze. röhögni csak akkor kezdek rajta, amikor azt kezdi magyarázni, hogy midez mögött "tudomány", azaz szisztéma, pl. jelen esetben a bűvös "chart" van :) itt válik komolytalanná az emberünk :)