Re: nincs cím
stock33 Előzmény: #657783nincs nekem semmi bajom azzal, ha valaki lottót játszik, az Ő pénze. röhögni csak akkor kezdek rajta, amikor azt kezdi magyarázni, hogy midez mögött "tudomány", azaz szisztéma, pl. jelen esetben a bűvös "chart" van :) itt válik komolytalanná az emberünk :)