Re: nincs cím
walex Előzmény: #657758Egyetértek. Megjátszotta, bejött. Ezzel az erővel az ellenkezője is lehetett volna.
Mindenesetre én kerülöm a T-s papírokat. Lehet velük keresni, ha időben száll be az ember, de irtó nagyot lehet velük bukni, ahogy már én is jártam a kezdetek kezdetén. Remélem, a tolvajmédiás kopasz patkány gyógyszerre költi.
Ezek a T-s papírok olyanok, mint a rulett. Felrakod a pirosra/feketére és vagy bejön vagy nem. 50-50%. Sőt! Jobban jár az ember, ha egyből a kaszinóba megy a rulettasztalhoz és nem a BÉT-re, kaszinóban nagyobb esélye lenne nyerni.