Re: nincs cím 2013. szeptember 7. 11:37 Zotya32 Előzmény: #657782 ez pedig normális.. a lottót is tudományos alapon játsszák az emberek.. re: születési dátumok, kedvenc számok és egyéb balgaságok :)