Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #657750

miért használt volna? mert vett 100 körül és beírta? kedden még speki cikk is megjelent, volt 2-3 nap vásárolni, a bírósági döntés is várható volt már a hétre, a forgalom emelkedéséből is látszott, hogy vmi lesz. Kockáztatott és nyert. Gratula. Lottó volt és bejött neki, semmi többet nem kell mögé gondolni.