Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: hvg

Zotya32 Előzmény: #649557

nincs mit. amúgy nincs harag ám, még ha kicsit erélyes is vagyok néha, csak bosszant, hogy mindenben csak a rosszat keresed, és nem engeded kibontakozni a lehetséges pozitívabb kimeneteleket. ( re: kreg-opimus ma)