Re: Ki veszi még??? 2013. augusztus 12. 14:31 wnprt Előzmény: #648531 Ezen a szinten érdemes beszállni, vagy beeshet akár 50Ft-ig is középtávon? Most mi lesz a vállalati sorsa?