Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Ki veszi még???

wnprt Előzmény: #648531

Ezen a szinten érdemes beszállni, vagy beeshet akár 50Ft-ig is középtávon?

Most mi lesz a vállalati sorsa?