Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: hvg

exmnbs1 Előzmény: #649549

klasszak ezek a bíróságra nyomást gyakorolni akaró cikkek))))

különösen a Vegyépszeres hivatkozás tetszik

E-OS vej árnyékában

"A cég közel 30 önkormányzatnak nyújt szolgáltatásokat, s a vezetőség azzal kecsegteti a kötvényeseket, hogy az átalakítás után ma már valamennyi, Magyarországon, Romániában és Lengyelországban lévő érdekeltsége nyereségesen működik, ami fedezetet nyújthat a tartozásokra."

már amelyik megvan, tünedeznek szépen a cégből

hol a q2???

hát a tavalyi mérlegek, amikért pszáf bünti járt????