Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Ki veszi még???

Zotya32 Előzmény: #654956

már minden tolvaj jelentett, csak a nutex meg az e-kaki nem

ui: jó, meg a bányászbéka és a feltaláló sem, és grűnék sem :)