Re: Ki veszi még??? 2013. augusztus 30. 23:07 Zotya32 Előzmény: #654956 már minden tolvaj jelentett, csak a nutex meg az e-kaki nem ui: jó, meg a bányászbéka és a feltaláló sem, és grűnék sem :)