Re: Ki veszi még???
Kénes_Dénes Előzmény: #651079Nincs gáááááz, ez csak egy kft. Mellékszál.
(Remélem Szepesi Nikolett nem tálal ki az új könyvében az E-Star székházban tett látogatásáról. 1:00-1:07)
Nincs gáááááz, ez csak egy kft. Mellékszál.
(Remélem Szepesi Nikolett nem tálal ki az új könyvében az E-Star székházban tett látogatásáról. 1:00-1:07)