Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #643020

persze 400 pont emelkedés mi az ? rögtön itt terem a sok vevő ...pedig még nem is tudjuk a kormány pontos tervét...

szóval én még várok.... az elején elaludtam az az igazság..mire ránéztem már +80 pont helyett +280 ponton álltunk...affene...

most meg már nem akarok zárni..kivárok.

ha 18.900 fölé mennénk már erősen elgondolkodnék egy egál pozíción. még shortban egyelőre.