Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #643020persze 400 pont emelkedés mi az ? rögtön itt terem a sok vevő ...pedig még nem is tudjuk a kormány pontos tervét...
szóval én még várok.... az elején elaludtam az az igazság..mire ránéztem már +80 pont helyett +280 ponton álltunk...affene...
most meg már nem akarok zárni..kivárok.
ha 18.900 fölé mennénk már erősen elgondolkodnék egy egál pozíción. még shortban egyelőre.