Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #643084Azt jól látod, hogy kezd elfogyni a levegő.
Ellenben szerintem már nincs sok hely.
Itt már nem lesz ping-pong szerintem.
Igaz, hogy hetes a chart, de ki kell törni valamerre már.
Iagzából ha kitörne az alakzatból, engem az az időtáv érdekel.
Addig nem akarom megtippelni mi lesz.
Sok a változás most..
Javuló makro kilátások vannak nálam, így én felfele várom a piacot még mindig.
De azt is elfogadom, ha fals letörés után törünk ki fel.
Ha meg zuhannánk a mélybe, az is jó lenne, a jó árasítás miatt.