Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #643084

Azt jól látod, hogy kezd elfogyni a levegő.

Ellenben szerintem már nincs sok hely.

Itt már nem lesz ping-pong szerintem.

Igaz, hogy hetes a chart, de ki kell törni valamerre már.

Iagzából ha kitörne az alakzatból, engem az az időtáv érdekel.

Addig nem akarom megtippelni mi lesz.

Sok a változás most..

Javuló makro kilátások vannak nálam, így én felfele várom a piacot még mindig.

De azt is elfogadom, ha fals letörés után törünk ki fel.

Ha meg zuhannánk a mélybe, az is jó lenne, a jó árasítás miatt.