Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Aptiti

Nyitottam egy kevéske shortocskát, csak az íze kedvéért.

Nem nyughattam.

Abból indultam ki, hogy az OTP korrekció megvolt. 4400 körül ellenálás van.

No meg hátha lepattan másodjára is az S&P az 1700-ról.

Majd holnap meglássuk...