Hozzászólás
AptitiNyitottam egy kevéske shortocskát, csak az íze kedvéért.
Nem nyughattam.
Abból indultam ki, hogy az OTP korrekció megvolt. 4400 körül ellenálás van.
No meg hátha lepattan másodjára is az S&P az 1700-ról.
Majd holnap meglássuk...
Nyitottam egy kevéske shortocskát, csak az íze kedvéért.
Nem nyughattam.
Abból indultam ki, hogy az OTP korrekció megvolt. 4400 körül ellenálás van.
No meg hátha lepattan másodjára is az S&P az 1700-ról.
Majd holnap meglássuk...