Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #643462USA nagyon esik....ha ez le tudná ma vinni az OTP -t 4400 alá, az reményt adhatna a további shorthoz....
de mivel a kormány nem jelentett be még semmilyen hírt a devizahitelesekkel kapcsolatban, ezért én most elgondolkodtam a short záráson...ha 18.700 fölé akarna nagyon menni és zárok azthiszem.
bár szívem szerint tartanám hónapokig ezt a shortot is...majd meglátjuk.