Re: nincs cím 2013. július 24. 14:27 Aptiti Előzmény: #643067 Nagyon szemléletes chart. Az látszik, hogy nagyon kezd elfogyni a levegő és nagy elmozdulás várható. Sajnos ez hosszú időtávon fut, ami azt jelezheti, hogy közben szép kis vargabetűket írhatunk még le.