Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #643188igen :D
19.630 -tól vagyok full shortban.
most ez a mai cirkusz ugyan nem hiányzott....viszont szerintem ez lesz a teteje..200 napos ellenállásig ment vissza.
A sok amerikai, londoni befektető meg fog ijedni a sok devizahiteles leírástól, vagy még a konkrétumokat sem ismerjük, de lehet hogy ez volt a teteje ?
USA meg még csak most kezd esni a tetőről.