Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #643188

igen :D

19.630 -tól vagyok full shortban.

most ez a mai cirkusz ugyan nem hiányzott....viszont szerintem ez lesz a teteje..200 napos ellenállásig ment vissza.

A sok amerikai, londoni befektető meg fog ijedni a sok devizahiteles leírástól, vagy még a konkrétumokat sem ismerjük, de lehet hogy ez volt a teteje ?

USA meg még csak most kezd esni a tetőről.