Regisztráció Elfelejtett jelszó

Takarék Jelzálogbank fórum

Re: nincs cím

#120675 Hibaz Előzmény: #120609

A hetest már föltettem,1200-1250 fölé semmiképpen nem várnám....

Mindjárt csinálok egy rövidebbet.....

Egy érdekesség,hogy volt benne egy háromszögszerűség,abból megcsinálta az alsó,majd ma a fölső célárat......Ezt mondtam tegnap az otp-re is....::))

Re: nincs cím

#119142 Hathor Előzmény: #119121

még szép.

800 fölött nem is gondolkodom rajta.. majd ha már nagymenő leszek, akkor ezek a rossz beidegződések elmúlnak ;-))

látom hibáimat és tanulok belőle, de most vannak elveim/terveim, tartom magam hozzá.

FHB ban egy hete iszonyatos pakkok mennek.. szerintem többet lehetett vele keresni mint OTPvel. 10Ks pakkok már mindennaposak. Amikor én tradeltem vele, vártam óránként a kötést :)

Re: nincs cím

#106540 Hathor Előzmény: #106535

van bennem egy emlék 725ről, amikor leöntöttek és ment 480ra :)

persze 635ön realizáltam lefele.

azóta ez is drága nekem

Re: nincs cím

#106535 Harlem Előzmény: #105032

Sztem ez nem Syn, legalábbis remélem.

A GYJ rally is normális, intézmények is veszik sztem és nem utolsó sorban 3x annyit kerestem vele :)

Re: nincs cím

#105043 Hathor Előzmény: #105032

azért mondom, hogy majd beadják..

délután 16.00tól 6500as eladások voltak benne, lekötötték, most fel..

majd délutánra jön egy esés talán, ami OTPt leönti..

a 600K fordítva fog állni majd, tépik a kisbüfiket. Ha rosszul gondolom, akkor kimaradok megint :)

Re: nincs cím

#105032 tthhqq Előzmény: #104965

Csak, nehogy az legyen ezzel is min a Synergonnal, ott is megégették magukat néhányan sztem.

Re: nincs cím

#104965 Hathor Előzmény: #104870

Tavasszal voltam egy BÉT előadáson, ahol egy vezető elmondta, hogy nem várható a későbbiekben sávszélesítés. Október kivételes eset volt.. gondolom megmentették vele a hazát, illetve az OTPt, de FHBt 900on nem nagyon kell menteni

Re: nincs cím

#104870 kelvin Előzmény: #104840

Akkor szélesítik, ha kiakad és sok vevő van limiten.

Ekkor cég vezetője megkéri a tőzsde vezetőjét, hogy szélesítse ki, Ő meg eldönti.

Re: nincs cím

#104838 Hathor Előzmény: #104828

már kijött?

le vagyok maradva..

egy napon szokott jönni az OTPvel

estére majd beadják jó magyar szokás szerint

Re: nincs cím

#96275 Harlem Előzmény: #88597

Ez a záró jól esett, szerencsére majdnem fullon vagyok a papperrel!

A maradék Eco és Egis :)

Re: nincs cím

#88597 Hathor Előzmény: #87325

2009.07.16 16:09 Megosztás

Az FHB bejelentette, hogy a társaság alaptőkéjét képező 8,000,000 darab "B" sorozatú, szavazatelsőbbségi részvény egy az egyben történt átalakításával létrejött 8,000,000 darab, egyenként 100,- Ft névértékű, dematerializált "A" sorozatú törzsrészvény tőzsdei bevezetése 2009. július 16-án megtörtént.

Fentiek következtében ezen naptól kezdődően 66,000,010 darab FHB törzsrészvény van tőzsdei forgalomban.

Re: nincs cím

#87325 Hathor Előzmény: #83877

Ma egy darab kötés sem volt.. 9.43kor :)

izgalmas nap.. de a többi papírban lesz akkora kilengés nemsokára.... :)