A hetest már föltettem,1200-1250 fölé semmiképpen nem várnám....
Mindjárt csinálok egy rövidebbet.....
Egy érdekesség,hogy volt benne egy háromszögszerűség,abból megcsinálta az alsó,majd ma a fölső célárat......Ezt mondtam tegnap az otp-re is....::))