Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #104870

Tavasszal voltam egy BÉT előadáson, ahol egy vezető elmondta, hogy nem várható a későbbiekben sávszélesítés. Október kivételes eset volt.. gondolom megmentették vele a hazát, illetve az OTPt, de FHBt 900on nem nagyon kell menteni