Re: nincs cím 2009. augusztus 14. 12:18 Harlem Előzmény: #105032 Sztem ez nem Syn, legalábbis remélem. A GYJ rally is normális, intézmények is veszik sztem és nem utolsó sorban 3x annyit kerestem vele :)