Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #119121

még szép.

800 fölött nem is gondolkodom rajta.. majd ha már nagymenő leszek, akkor ezek a rossz beidegződések elmúlnak ;-))

látom hibáimat és tanulok belőle, de most vannak elveim/terveim, tartom magam hozzá.

FHB ban egy hete iszonyatos pakkok mennek.. szerintem többet lehetett vele keresni mint OTPvel. 10Ks pakkok már mindennaposak. Amikor én tradeltem vele, vártam óránként a kötést :)