Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #119121még szép.
800 fölött nem is gondolkodom rajta.. majd ha már nagymenő leszek, akkor ezek a rossz beidegződések elmúlnak ;-))
látom hibáimat és tanulok belőle, de most vannak elveim/terveim, tartom magam hozzá.
FHB ban egy hete iszonyatos pakkok mennek.. szerintem többet lehetett vele keresni mint OTPvel. 10Ks pakkok már mindennaposak. Amikor én tradeltem vele, vártam óránként a kötést :)