Re: nincs cím 2009. augusztus 13. 9:34 kelvin Előzmény: #104840 Akkor szélesítik, ha kiakad és sok vevő van limiten. Ekkor cég vezetője megkéri a tőzsde vezetőjét, hogy szélesítse ki, Ő meg eldönti.