Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #104840

Akkor szélesítik, ha kiakad és sok vevő van limiten.

Ekkor cég vezetője megkéri a tőzsde vezetőjét, hogy szélesítse ki, Ő meg eldönti.