Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #106535

van bennem egy emlék 725ről, amikor leöntöttek és ment 480ra :)

persze 635ön realizáltam lefele.

azóta ez is drága nekem