Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Re: nincs cím

#775387 Stef Előzmény: #775270

Ezer köszönet, hogy kiszálltál, így nőhet a profitom a longon ;)

----

Lassan 5 éve, hogy a Stoky-t olvasom és néha böfögök valamit (a túl sok fórumozás elhúz engem). Már a kezdetektől szkeptikus voltam ezzel a faktorral kapcsolatban. Úgy gondoltam mindenki ezzel húz Téged, viccelődtök meg ilyenek... aztán meg egyre többször bizonyítottad, hogy létezik. Egyszerűen hihetetlen számomra, hogy ez így van.

Amennyiben lenne játszós pénzem, akkor mindig vennék abból amiben éppen -10%-nál vagy, 1 évig csinálnám, utána meg a profit felét átadnám cash-ben :)

Re: nincs cím

#775307 rbbj11 Előzmény: #775298

Az nem erdekel, másoknak milyen jo, azzal foglalkozzunk, hogy lesz ebből nekünk biznisz?

Re: nincs cím

#775298 Kissherceg Előzmény: #775297

ott azért elég sok a pártkatona, aki vásárolgat. Nekem van ottani ismerősöm, ő rajta nem látszik a válság :)

Re: nincs cím

#775297 rbbj11 Előzmény: #775287

együtt a fórumosok kéne vegyünk vmit Venezuelában

Mär minden ingyen van, nagyobb lehetöség, mint magyar privatizácio idején!

Re: nincs cím

#775289 matgab Előzmény: #775270

ezt nem hiszem el...

Meglévő portfolióm mai teljesítménye:

LC.US -5.82%

MYL.US -2.28%

ODP.US -5.59%

K+S: -4,25%

SDRL.US -7,37%

NKE.US +0.14%

OTP.HU +0,62%

GME.US -3.38%

Inditex: +0,24%

Ageas: -3,55%

RNK -0.46%

4IG.HU 0%

Mostanában eladott részvényeim:

RICHTER +0,49% |

| GG.US +0.51%

MO.US +1.38% |