Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #775297ott azért elég sok a pártkatona, aki vásárolgat. Nekem van ottani ismerősöm, ő rajta nem látszik a válság :)
ott azért elég sok a pártkatona, aki vásárolgat. Nekem van ottani ismerősöm, ő rajta nem látszik a válság :)