Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #775043

brexit idején eladtam egy kicsit 4IG részvényeimből. Ma megvvan a +10%, pedig ez nem is klasszikus matgabos eladás volt...