Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Re: nincs cím

#774806 matgab Előzmény: #774802

nem látod, hogy milyen masszívan emelkedik? Szted tudna ez napi 4%-ot menni, ha nekem is lenne?

:-)

Re: nincs cím

#774588 matgab Előzmény: #774348

commerzbank célár 5.771 Mára gyakorlatilag teljesült is a faktor.

Mostanában tényleg amit veszek az 3 napon belül esik.

OTP is közel van a -10-hez...

Re: nincs cím

#774348 matgab Előzmény: #774125

nyitóban akartam venni, de csak 10.10 körül kerültem gépközelbe...

Akkor vettem OTP-t, meg Richtert meg commerzbankot. (figyelem ebből sem otp-m, sem commerzbankom nem volt előtte!!)

Akartam venni ma usa nyitóban altriát, erre az meg +2%-ban van?!?!?

Re: nincs cím

#774125 matgab Előzmény: #773745

Azt hiszem ma meglesz az aranybanya részvényem (cde.us) eladása utáni szokasos +10%...Richter vetel+arany eladas= brexit. Ert valakit meglepetés? Matgab rulez

Manapsag a 2 het helyettmar 3 nap alatt szoktak teljesülni eek a pluszminusz 10%-ok...

Re: nincs cím

#773745 matgab Előzmény: #773649

eladást követően -4%-ban?? Strange. Hiba van a matrixban. Mindjárt megnézem, hogy tényleg eladtam-e az egészet... :-)

Re: nincs cím

#773370 matgab Előzmény: #773303

rájár a rúd a részvényeimre...

"Elég csúnyán fest a Nike részvényének technikai képe, hiába van itt a foci EB, a befektetők félnek, hogy a korábban látott magas növekedési ütemet nem tudja tartani majd a cég. A heti grafikon alapján már le is tört egy támasz, így nagyobb zakó sem elképzelhetetlen." KBC